«А ЯК ЖЕ САНКЦІЇ?»: УКРАЇНСЬКИЙ ЗАВОД УКЛАВ ДОГОВІР З РФ НА ПОСТАВКУ РАКЕТ-НОСІЇВ, — БОЧКАЛА

Дніпровський завод з виробництва ракетно-космічної техніки «Південний машинобудівний завод» підписав договір з країною-агресором на закупівлю 12 ракет-носіїв «Зеніт». Про це повідомив журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.«А як же санкції? Пояснення, що мовляв ракети потрібні «для досліджень космосу в мирних цілях» – жалюгідна спроба заховатись за трісками колоди. Там, де є Росія, мирних цілей бути не може. Йдеться про експансію агресора в космічному просторі.

Зміцнюючи противника, ми самі ж готуємо ґрунт для чергового великого розміну, жертвою якого може стати Україна», – обурився Бочкала. За інформацією журналіста, завод працює лише один день на тиждень, а рахунки «Південмашу» перебувають під арештом через борги державі у розмірі 40 мільйонів гривень. «Після арешту рахунків, «Південмаш» зголосився на контракти, які нібито мають допомогти піднятися галузі. Давайте придивимося до них. Серед майбутніх партнерів були названі американці.

Ось тільки коріння у них 100% російське. S7 Group – це російський холдинг, який включає в себе десять компаній. Серед них S7 Airlines, S7 Tour, Глобус, S7 Ticket, С7 космічні транспортні системи та інші», – зауважив він.Бочкала закцентував увагу на ще одній цікавій деталі – заступником заводу є «дехто Сербін, який є чинним співробітником Служби безпеки України». Разом з тим, корупційні схеми, які працюють на підприємстві, ніхто не помічає.«І це огидно.

І це ніхто не бачить? Наприклад, у заводу є полігон величиною в 6 тисяч гектарів. Замість випробувань, на ньому вирощують сільськогосподарські культури. В оренду землю здають. Стандартна схема.Комментарии отсутствуют

Итоги недели
Кібератака на Україну: ПЕРЕЛІК ЖЕРТВ
Опубликовано: 2017-06-27 15:14:30
Новости Крыма
Наши партнёры

UINP в соц. сетях
Официальный информационный партнёр Vidverto.net
Последние новости Украины
© Copyriht 2015