Набуває поширення новий вид видурювання грошей у людей

Страховi агенти дурять українцiв - беруть грошi за страхування майна, але жодних пiдтверджувальних документiв не залишають.Сообщает портал «АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.Хочете отримати 200 гривень? Це дуже легко. Їдьте в будь-яке село, знайдiть там пенсiонера, скажiть, що держава всiх зобов’язала застрахувати майно, та запропонуйте оформити полiс. Не важливо, який вигляд матиме цей полiс i що саме пропонуватимете застрахувати. Здебiльшого таки отримаєте за це грошi.Ось, наприклад, як це було в селi Городищенське.

До жiнки завiтали двi особи, вiдрекомендувалися працiвниками страхової компанiї "Wona" i запропонували реєстрацiю в Моторному (транспортному) страховому бюро України. На документi, який залишили, так i написали: "реєстрацiя у МТСБУ".Крiм того, новому клiєнтовi залишили брошуру "Нацiональна програма енергозбереження" з налiпкою. В останнiй вказали данi паспорта власника майна. За це все взяли 200 гривень."Страховi агенти менi сказали, що "Оранта" вже не має лiцензiї i всi мої страховi полiси не дiйснi, -- розповiдає Лiлiя Ковальчук.

-- А ще казали, що держава зобов’язує громадян страхувати все майно. Мовляв, їхня страхова компанiя надає таку послугу лише за 200 гривень. В iншому випадку менi доведеться платити 1000 гривень. Я повiрила цим байкам.

Подумала, що зекономлю. Та згодом зрозумiла, що менi сказали неправду i я заплатила невiдомо за що".Ошукана жiнка вирiшила повернути грошi й зателефонувала за вказаним номером телефону начебто у страхову компанiю "Wona". Там пiдтвердили, що саме їхнi працiвницi навiдувалися в село Городищенське i що все зi страхуванням гаразд."Та пiсля цього я зайшла на сайт МТСБУ. Й зрозумiла, що ця структура до нерухомого майна жодного стосунку не має, -- розповiдає Лiлiя Ковальчук.

-- Крiм того, прочитала, що ПрАТ СК "ВОНА" 23 квiтня 2015 року була позбавлена членства в МТСБУ через заборгованiсть до фондiв МТСБУ (страховiй компанiї також, вiдповiдно до розпорядження Нацкомфiнпослуг вiд 19 травня 2015 року №1037, анулювали лiцензiю, яка дозволяла страхування цивiльно-правової вiдповiдальностi власникiв наземних транспортних засобiв). Саме тодi я зрозумiла, що мене ошукали. А пiсля того, як подивилася на папiрцi, якi менi залишили страховi агенти, то остаточно в цьому переконалася. Адже в цих документах нiде не було вказано назви фiрми "Wona".Страховi агенти навiдалися до мешканцiв i сусiднiх населених пунктiв.Комментарии отсутствуют

Итоги недели
Новости Крыма
Наши партнёры

UINP в соц. сетях
Официальный информационный партнёр Vidverto.net
Последние новости Украины
© Copyriht 2015