Чи можна стати агентом Кремля уві сні? Избранное

Навіть не знаю, що сказати.. Хоча, теоретично, мабуть, можливо все. Є ж люди, які уві сні ходять. А є й ті, що ще й роблять осмислені дії.

Наприклад, залізають в холодильник, з'їдають котлету, а на ранок взагалі нічого не пам'ятають. Особливо, під час стресу. От я такий само стрес відчув, коли прочитав заголовок “НАТО засуджує блокаду”. Думаю, ну все.

Завербували мене уві сні. Раз НАТО проти — значить погана справа. Кирдик Блокаді. Шпигуна видав парашут за плечима...

Починаю читати і стає мені все дивніше і дивніше. По-перше, мова йде не про НАТО, а про комісію "Україна-НАТО", що, погодьтесь, не одне й теж. По-друге, текст не прес-служби НАТО, а чомусь у переказі прес-служби МЗС. Здивувся я і поліз у гугл.

Знайшов саме повідомлення, але вже оригінал — прес-служби комісї Україна-НАТО.http://nato.mfa.gov.ua/…/55394-nato-trimaje-pid-pilynim-kon…Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.Там це згадано одним рядком. Причому в формулюванні "союзники", що означає що це Україну турбує набагато більше ніж НАТОЧитаю, а душа співає. Все ж, спав я тієї ночі і, видається, не шпіон я ніякий. Комісія Україна-НАТО нікого не засуджує, а "висловлює занепокоєння" і сподівається, що протиріччя будуть вирішені закононним шляхом.

Тобто, вони хочуть того ж, чого і ми. Тому що друга вимога Штабу блокади — законодавчо забронити торгівлю з окупантами. І відповідний законопроект є.Думаю, а що ж таке? Союзники кажуть одне, а наша “преса” пише інше? Почав шукати першоджерело. Дивлюсь, а першоджерело — один з українських телеканалів, що належить депутату від Народного Фронту Миколі К.І тут все стало на свої місця.Комментарии отсутствуют

Итоги недели
Новости Крыма
Наши партнёры

UINP в соц. сетях
Официальный информационный партнёр Vidverto.net
Последние новости Украины
© Copyriht 2015