ЧИ ЗДОЛАЄ МІНІСТР УЛЯНА СУПРУН ПСИХІАТРИЧНУ МАФІЮ? Избранное

Від дій міністра Супрун залежить чи розпочнеться німецько-український скандал у справі Фролова  Незалежні інтернет-видання український погляд http://ukrpohliad.org/news/kryvorizka-mafiya-vidzhaly-majno-otruyily-nasmert-vlasnyka-i-styagnuly-groshi-za-likuvannya-vid-otruyennya.html , ОПАД http://opad.org.ua/news/novyny-tsentru/229-psikhlikarni-dnipra-ta-oblasti-fal-sifikuyut-spravu-vbitogo-biznesmena-frolova , Тарасова правда http://taras-ua.com/Publikatsii/28340/ ,  Ukrpress.info http://www.ukrpress.info/2016/12/31/podilnitsya-krivorizkogo-separatista-bartkova-ofitser-mafiozi-ruzhena-lemish/ , http://uinp.info/rassledovaniya/____psihlikarni_dnipra_ta_oblasti_falsifikuyut_spravu_frolova______________izbrannoe____________ , http://tp06242.in.ua/novosti-ukrainy/item/12641-1483119107 та інші вже неодноразово висвітлювали резонансну справу убитого криворізького підприємця українсько-німецького походження Володимира Фролова. Жахливі віхи цієї абсолютно мерзенної, злочинної епопеї вказують на злочинну змову окремих поліціянтів, судей, прокурорів у Києві, Кривому розі, Дніпропетровську і навіть лікарів 2-х психлікарень – Дніпропетровської клінічної психлікарні та Гейківської психлікарні. Відомого у Кривому розі підприємця німецько-українського походження Володимира Фролова було отруєно його співмешканкою-співробітнецею МВС Руженою Леміш. Труїли Фролова в кілька етапів.

Спершу «невдало», бо отруйний тортик, що призначався на святковому столі особисто Володимиру Фролову, було випадково пересунуто, тож порція «солодкої» отрути дісталася не Фролову, а сестрі Леміш – Божені. Про це журналісти і правозахисники з Кривого Рогу повідомили наприкінці грудня у Києві на прес-конференції https://www.youtube.com/watch?v=X_saThTqt58 Підприємця Фролова труїли з метою заволодіння його чималим майном – кількома квартирами (вони перебували під магазинами) та грошовими коштами. Від вживання отрути у Фролова розвинувся рак 4 ступеня. Аби вгамувати біль, Фролову давали наркотичні препарати.

Саме від цього у Фролова стався розлад психіки. Ці жахливі подробиці є в матеріалах багатотомної справи Володимира Фролова. До речі, Ружена Леміш «лікувала» Фролова нетрадиційною медициною. Так лікувала, що діти Фролова знайшли в квартирі батька яд мухомора.

В стані, коли людина не усвідомлює себе, не орієнтується (а в той період Фролов плутав хто з ним говорить тощо), онкохворий Володимир Фролов під наглядом і під впливом Ружени Леміш нотаріально уклав заповіт, яким переписав майно на родичів Леміш. До цього, скориставшись безпомічним станом Фролова (в 2004 році Фролов В.І. переніс обширний інфаркт) Ружена Леміш самовільно зареєструвала свою дитину на Фролова, а потім, підробивши низку документів, незаконно зареєструвалася в його квартирі. Далі Фролова почали троїти зіллям бабці-знахарки (зокрема, фігурував відвар з жаби).

При цьому, Леміш спромоглася ще й отримати 60 тисяч гривень від родичів Фролова. Так би мовити на лікування батька і свекра. Коли Володимир Фролов помер, Ружена Леміш відмовилася від розтину, посилаючись на почуття якоїсь там нетрадиційної віри. Хоча усі Фролови, і Володимир Ілліч є православними.

Як таке може коїтися? Річ у тому, що Кривий ріг є надто вже специфічним містом: де бандит – це професія; де органи МВС пробиття голови арматурою фіксують, як «удар м ’ яким предметом»; де бійці охоронних організацій їздять вахтовим методом працювати в ОРДЛО (цікаво ким? Чи не бійцями кремлівсько-сепаратистських загонів?). Насьогодні, родина Фролова, частина котрої проживає в ФРН і є німецькими громадянами, а частина збирається виїхати до цієї демократичної, правової держави, де цінують права людини - намагається доказати в судах і головне – в психлікарнях, зокрема, в Дніпропетровській клінічній психлікарні, що Володимир Ілліч Фролов уклав той нотаріальний документ не усвідомлюючи своїх дій. На це була відповідна ухвала Жовтневого районного суду м. Кривого рогу.

Ухвала приписувала Дніпропетровській клінічній психлікарні ДОР виконати судово-медичну експертизу у справі Фролова В.І. Відповісти на питання чи усвідомлював Фролов наслідки своїх дій, коли під наглядом і впливом Леміш підписував заповіт. Далі на етапі руху документів від Жовтневого райсуду Кривого рогу до КП Дніпропетровська клінічна психлікарня було скоєно низку безмірних дій, правопорушень: в суді розшили справу і з неї вилучили близько тридцяти аркушів, внаслідок чого зникли лікарняні картки Фролова В.І.; далі справу Фролова відправили не УКРПОШТОЮ (як належить і як дешевше), а НОВОЮ ПОШТОЮ. (Коли журналіст запитав співробітницю суду чому ж направили не УКРПОШТОЮ, а НОВОЮ ПОШТОЮ, то спритна співробітниця суду вразила своєю дотепністю.

За її словами, «в суді не має фінансування на марки УКРПОШТИ». Натомість, очевидно, знайшлися 100 гривень для того, щоб відправити НОВОЮ ПОШТОЮ; справу Фролова, надіслану з суду на КП ДНІПРОПЕТРОВСЬКА КЛІНІЧНА ПСИХЛІКАРНЯ ДОР, чомусь отримав якийсь невідомий Іван (є інформація, що Іван – співробітник МВС); справу Фролова в психлікарні, що називається, протримали близько 2-х тижнів; суд-медекспертизу на виконання Ухвали суду не провели; правдиву інформацію щодо стану справи (а питань до керівництва психлікарні було надто вже багато і у Фролових, і у журналістів) в лікарні не надавали; не виконавши суд-мед експертизу , КП Дніпропетровська клінічна психлікарня ДОР повернула справу Фролова до Жовтневого райсуду Кривого рогу; невиконання експертизи КП ДКПЛ ДОР обґрунтувала наявністю якогось НАКАЗУ МОЗ УКРАЇНИ № 1000. Тож останніми днями, представник Фролових, громадські активісти, журналісти і Фролови зверталися до Міністра охорони здоров ’ я України пані Уляни Супрун. Мета звернення – розібратися в безмірі, що панує в названій психлікарні, спонукати керівництво і персонал лікарні виконати клятву Гіппократа, свої обов’язки, виконати експертизу.

Врешті ж посилається Керівник психлікарні на НАКАЗ МОЗ УКРАЇНИ № 1000.  На сьогодні, вдалося поспілкуватися лише з радниками і помічниками Супрун. Зокрема, і в такий спосіб. https://www.youtube.com/watch?v=x6CO7tbIyq8&feature=youtu.be Серед журналістів та активістів не має тих, хто на цій справі бажає зробити черговий інформпривід про «зрив реформ».

Але журналістам і активістам також відомо, що в середовищі МОЗ є бажання цілковито переадресувати цю справу на Дніпропетровський облздрав. Тоді чому керівництво психлікарні апелює до Наказу МОЗ України № 1000?!  На сьогодні від авторитету Міністра Уляни Супрун залежить чи буде проведено експертизу у справі убитого Фролова В.І.  Чи МОЗ умиє руки, і резонансну справу убитого і «віджатого» Фролова буде пущено черговим пекельним колом.   P .

S . Коли цей матеріал було підготовлено до опублікування, стало відомо, що «побувавши» в КП Дніпропетровська клінічна психлікарня, справа Фролова повернулася до суду, там зі справи було вилучено документи зі 120 картки Фролова. Також у справі зникли диски із записами свідків (диски у справі або затерли, або поміняли). Таким чином справу було купіровано, пошматовано, і вже сфальшована справа Фролова з Жовтневого райсуду Кривого рогу була надіслана на судмедекспертизу в ту ж лікарню.

За такою фальсифікацією справи стоїть суддя Жовтневого райсуду Кривого рогу Ваврушак. Зрозуміло, що проводити судмедекспертизу потрібно за наявності всіх документів, всіх карток, записів свідків.  Очевидно, необхідне: - негайне втручання МОЗ у справі Фролова та роботи Дніпропетровської клінічної психлікарні; - негайне втручання Генпрокуратури України.  Бо є всі ознаки і фактичні дані про те, що: - щодо справи убитого підприємця українсько-німецького походження Володимира Фролова; - навколо проведення судмедекспертизи; - щодо родини Фролова Вчинено і далі вчиняються злочинні дії Організованим злочинним угрупованням.Комментарии отсутствуют

Итоги недели
Новости Крыма
Наши партнёры

UINP в соц. сетях
Официальный информационный партнёр Vidverto.net
Последние новости Украины
© Copyriht 2015