Фонтан Roshen підірвали! Избранное

Є жертви! – чергова «страшилка» про Вінницю чи попередження терористів?!Минулого тижня ця жахаюча «новина» буквально розірвала Інтернет та дійшла до російських телеканалів! Адже наш вінницький фонтан «Рошен» знають у всьому світі, а тому будь-яка інформація про музично-світлове диво від Президента України миттю тиражується всіма ЗМІ... Навіть без перевірки достовірності викладених фактів.Тому просимо всіх заспокоїтись, бо фонтан на Південному Бугу та його чисельні глядачі цілі, живі та здорові. Але 7 серпня анонімні провокатори, яких вже шукають відповідні служби, про теракт на президентському фонтані Roshen написали таке:«Був звичайний липневий вечір, і, як завжди, величезна кількість відпочиваючих насолоджувалася грою світломузичного фонтану на річці Південний Буг, — йшлось у фейковій «новині» про Вінницю. — Настрій був гарний, народу зібралося багато, йшла перша година вистави.

Люди досить активно і жваво обговорювали те, що відбувається, бо на фонтані презентували нову програму, яка була присвячена пам'яті жертв АТО і Євромайдану. Всі присутні не тільки згадали про трагічні лютневі події, але самі стали свідками того, що таке теракт. Адже під час кульмінаційного моменту шоу пролунав величезної сили вибух, який накрив усе довкола. Люди були в паніці та рвонули до мосту, щоб вирватися із території набережної.

Під час цієї багатотисячної штовханини кілька чоловік були просто затоптані, багато попадало у воду, на велику глибину. І це при тому, що не кожен із глядачів вмів плавати.Понад 50 жертв ... Люди в паніці наробили дуже багато дурниць. Крім того, що кожен рятував своє життя як міг, в цей же час діяли дрібні злодюги, які вичистили набережну від забутих переляканими відпочиваючими цінних речей...Але раптом серед галасливої багатотисячної юрби пролунав крик: «Люди, це ж просто звичайний спецефект!» Хтось зреагував на це зауваження і посміхнувся, повернувши голову назад, але були й такі, які покрили цього перехожого добродія матом з голови до ніг.Через кілька годин на набережній не залишилося жодної живої душі.

На місце приїхала слідчо-оперативна група, кілька машин «швидкої допомоги», всі, хто має повноваження цю «кашу» розсьорбувати. Кажуть, за екстреним викликом негайно прилетів навіть колишній вінницький градоначальник Гройсман, а «шоколадний король України» — нинішній Президент Порошенко, як завжди, записав відеозвернення до українців, в якому висловив свою «глибоку стурбованість та безмірне співчуття» сім'ям загиблих».Далі йдеться про версії видуманого теракту на Рошені. Мовляв, за версією слідства, зловмисник розсіяв по воді якийсь невідомий засіб, що під час роботи фонтанів починає виділяти різкий запах пального і його випари викликають галюциногенний ефект.Але хто це зробив і навіщо? Версія перша: провокатори – для того, щоб «чисто поржать». Друга версія — чітко спланований теракт, спрямований на руйнування серед вінничан довіри до нинішньої влади і високих державних чинів родом із Вінниці та області.Але чи не заховано серед цих рядків серйозне попередження вінничанам і всій Вінниці? Адже днями в сусідньому Житомирі СБУ затримало групу терористів із 8-ма кілограмами вибухівки, що планували дестабілізувати ситуацію в регіоні та обласному центрі серією вибухів...А ось як відреагували на цю «новину» вінничани:– Тільки ідіот і сатаніст у такий трагічний час може писати чорне фентезі.

І притягувати біди. Господи, воістину тих, кого Ти караєш, позбавляєш розуму. А совісті, певно, і не було в них. Боже, спаси Україну і помилуй.., – прокоментувала Лариса Новіцька.Світлана Мичко порадила відправити цих казкарів-шизофреніків у зону АТО під обстріл.– А хіба це вже не вийшло за межі жарту? Я ніколи не була прихильником цензури, але з такими «аффтарами» треба щось робити, – заявила Тоня Мніх.– Вот гады.Комментарии отсутствуют

Итоги недели
Кібератака на Україну: ПЕРЕЛІК ЖЕРТВ
Опубликовано: 2017-06-27 15:14:30
Новости Крыма
Наши партнёры

UINP в соц. сетях
Официальный информационный партнёр Vidverto.net
Последние новости Украины
© Copyriht 2015