Руслан Сольвар: Колектори не дають спокою жителям села Грузьке, що на Макарівщині Избранное

Представники ТОВ «Кредитеспрес Юркейн ел.ел.сі» закидають людей листами-погрозами і вимагають, щоб громадяни заплатили їм борг за нібито надані компанією «Укртелеком» телекомунікаційні послуги. Як йдеться у листах колекторів, право вимагати заборгованості їм доручив ТОВ «Росвен інвест Україна», якому ці права, в свою чергу, відступила компанія «Укртелеком». Та зазначу, що ні дати договорів, ні інших суттєвих умов укладених угод колектори не вказують. А от громадяни, яким надходять горе-листи, стверджують, що жодних договорів на телекомунікаційні послуги не укладали, і послуги, відповідно, не отримували.

Погодьтесь, історія заплутана і «попахує» банальним рекетом. Тим паче, увесь інтернет рясніє схожими розповідями, де замішані саме ці колектори з «Кредитексперс». Доручив нашим юристам негайно розібратись у цій ситуації і попередити злочин. Наразі надіслали депутатське звернення на компанію «Укртелеком» з проханням надати інформацію щодо нібито укладених угод з жителями села Грузьке, і якщо такі насправді є, надіслати їх копії.

А якщо «Укртелеком», як я і підозрюю, і знати не знає про якісь ефемерні угоди, то одразу ж цією справою займеться поліція і прокуратура. Бо, мені здається, ознаки шахрайських дій - на лице! P.S. Переконаний, якщо це шахраї, то вони сподіваються саме на те, що сума невелика (в районі 100-200грн), тому «жертва» не задумуючись сплатить борг, щоб від неї відстали. А ви уявляєте, яку чималу суму вони отримають «на виході»?! Тому тим, кому надійшли подібні листи, прошу не переживати і не боятися.Комментарии отсутствуют

Итоги недели
Новости Крыма
Наши партнёры

UINP в соц. сетях
Официальный информационный партнёр Vidverto.net
Последние новости Украины
© Copyriht 2015