На Тернопільщині селяни знову боронили свої поля від агрорейдера Саймона Чернявського (Відео)

Мешканці села Городниця, що на Гусятинщині, у черговий раз мусили ставати живою стіною між своїми полями та рейдерами агрохолдингу “Мрія”.Жителі місцевих сіл вже називають боротьбу проти цього гіганта – “своїм АТО”. Розірвавши угоди із горе-латифундистом Саймоном Чернявським, вони знайшли іншого підприємця, проте і йому тут працювати не дають. У понеділок, 15 травня, орендар завіз на поля техніку, аби підживити посіви, але “на зустріч” до нього приїхали і представники “Мрії”, повідомляє сайт Тернополяни.За кілька тижнів до цього, агрохолдинг завів свої трактори на поля мешканців села Городниця. Люди на цих ділянках уже посіяли соняшник, але у агробізнесмена Чернявського були свої плани – просто посеред ночі він хотів засіяти поля соєю.

Місцеві люди стали живою стіною і погрожували лягти під техніку. Селяни категорично стверджують, що не мають жодного бажання співпрацювати з агрохолдингом “Мрія”.– Ми з листопада місяця попередили їх, дали повідомлення, що ми хочемо розривати з ними договір, що ми не хочемо з ними працювати. Ми їх повідомили, вони повідомлення нам віддали, що вони прийняли папери. Все.

У договорі написано, що за 30 днів ми повинні повідомити, а ми це зробили ще у листопаді місяці, – розповідає власниця одного із паїв.“Мрія” заробила собі “славу” безвідповідального та рейдерського підприємства. Кілька сотень гектарів картоплі та інших культур перезимували на їх полях. Коли в агрохолдингу дізналися, що дехто із їх працівників не захотів продовжувати договір на паї – людей просто звільнили.Але і робота та, як розповідають місцеві, не була надто прибутковою. За словами городничан, коли їх поля обробляв Іван Гута, більше 150 селян працювало у нього на підприємстві, станом на 2010 рік мали від 7 до 12 тисяч гривень зарплати, їх безкоштовно годували, організовували доїзд до місця роботи.

Теперішній “господар” не дає навіть третини того заробітку, та й працювало людей набагато менше.Люди обурені діями Саймона Чернявського, якого до речі, жодного разу навіть не бачили, не захотів із ними спілкуватися підприємець, що зводить нанівець їх поля. А 15 травня його “представники”, що були більше схожі на “тітушок” та говорили із російським акцентом, не давали працювати новому орендарю на вже давно не їхніх полях.– Якби він (Саймон Чернявськьий – авт.) був якимсь порядним чоловіком, він би прийшов до людей, сказав якесь слово, а то – ні. Тільки от “присилає”: що не раз – нові люди, що не раз – нові люди, – обурюється мешканка села Городниця. – Ми вільні люди і кому хочемо, тому можемо дати наші поля, то є наша земля.Комментарии отсутствуют

Итоги недели
Новости Крыма
Наши партнёры

UINP в соц. сетях
Официальный информационный партнёр Vidverto.net
Последние новости Украины
© Copyriht 2015