Прес-реліз Монастриської РДА щодо публікацій про “політичні переслідування” Світлани Безділь

До редакції надійшов лист із прес-релізом відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату Монастриської районної державної адміністрації в зв’язку з вищевказаною публікацією, котрий ми і публікуємо.Видання “Політерно” 07.07.2017 поширило інформацію про нібито політичні переслідування  «укропівки».Але політичні переслідування, якщо проводяться, то щодо осіб з політичними переконаннями  (якщо вони в кого є). А щодо осіб з нахилами до шахрайства політичні переслідування не проводяться, а аналізуються факти, встановлюється істина і наводиться порядок.Тепер щодо суті написаного.Перше. Зрушення з оновленням Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст. очевидні.  Школа перекрита.

Зроблено якісне зовнішнє оздоблення стін, вимощена бруківка, тощо. Райдержадміністрація вдячна батькам, педагогам – всім, хто висловив керівництву РДА схвальні відгуки про приведення зовнішнього вигляду школи до естетичних норм, незважаючи на недавнє порожнє «телевізійне шоу», замовлене і проплачене екс-керівниками-невдахами.Згодом виявилось, що на зібрану з батьків немалу суму грошей (по 10 грн. з кожного учня щомісячно та з перерахованих партійних коштів по 1500 грн) голова батківського комітету школи Світлана Безділь взялася організовувати вимощення підлоги із керамічної плитки на другому поверсі у коридорі школи. Плитка закуплена за державний кошт.

Очевидно, Світланою Сергіївною були залучені  для роботи майстри з сумнівною кваліфікацією. В результаті, плитка вимощена криво, з горизонтальними перепадами, що є небезпечним для пересування учнів. Звіту про використання батьківських грошей немає.          Цікавим є те, що відсів, використаний під плитку, доставлений з Коржівського кар’єру, як спонсорська допомога, за версією С.

Безділь вважається проплаченим і за матеріал,  і за доставку.За роботу проплачено майстрам дорожче ніж за встановлення настінної плитки. Але майстри, насправді, стільки не отримали. А хто ж тоді отримав ці гроші? Батьки про це мають знати?Техпрацівники школи виконували підсобні роботи в робочий час, а гроші на них теж відмінусовані з загальної суми і таке інше.Тому, тут є питання для правоохоронних органів щодо дослідження подібних шахрайств.Створена головою РДА комісія якраз всі ці, легко кажучи, неточності і виявила. І «УКРОП» тут ні при чім.

Це лише прикриття вивіскою «політичні переслідування» використаних Світланою Сергіївною не за призначенням батьківських грошей при неохайному виконанні робіт з облаштування 140 метрів квадратних плитки.Тому, підлогу слід було б  переобладнати за рахунок винних на ті гроші, що залишилися і про які не відзвітовано.Друге. Не голова РДА, а комісія з соціальних виплат при райдержадміністрації 07.06.2017 припинила виплату щомісячної адресної допомоги Безділь С.С. , як такій, що не проживала на окупованій території на момент початку російсько-української війни, а переїхала в м. Монастирська більш, як за півроку до війни.І вона має можливість повернутися в м.Комментарии отсутствуют

Итоги недели
Новости Крыма
Наши партнёры

UINP в соц. сетях
Официальный информационный партнёр Vidverto.net
Последние новости Украины
© Copyriht 2015